Oslabljeni Mavericksi so na tretji zaporedni tekmi nastopili brez statistično najboljšega posameznika ekipe, Luke Dončića. Gostovanje pri Indiana Pacers je bilo vse prej kot lahka naloga, saj gre za peto ekipo vzhoda, ki ima trenutno enako razmerje zmag in porazov kot Dallas. V izenačeni tekmi, kjer nobena ekipa ni vodila z dvomestnim številom, je Dallas prevzel vajeti igre v drugem polčasu in do konca zadržal vodstvo, ki bi se pet minut pred koncem srečanja po košu s prekrškom nad najboljšim posameznikom domače ekipe Domantasom Sabonisom (26 točk, 12 skokov, devet podaj) skoraj izničilo. Vendar je Kristaps Porzingis z zadetima prostima metoma 32 sekund pred koncem Dallas popeljal na varno razdaljo in z odlično predstavo, dosegel je 38 točk in 12 skokov, Mavsom prinesel zmago 112 : 103.

V American Airlines Centru je gostovala ekipa Memphis Grizzlies, ki je eno lepših presenečenj rednega dela in trenutno zaseda osmo mesto, ki še vodi v končnico. Po prednosti Mavsov v uvodni četrtini je preostanek minil povsem v znamenju gostujoče ekipe, ki si je odločilno prednost 25 točk priborila v začetku zadnje četrtine. Ob koncu so Grizliji slavili z rezultatom 121 : 107, najboljši posameznik pa je bil eden glavnih kandidatov za novinca sezone Ja Morant, ki je dosegel 21 točk. Pri domačinih se je znova izkazal Kristaps Porzingis z 32 točkami in 12 skoki. Dallas je znova igral brez Luke Dončića, tokrat pa sta manjkala še JJ Barea in Seth Curry.